Záruční servis

Jsme autorizovaným servisním střediskem pro opravy počítačů LYNX, Proč právě LYNX? Čtěte dále.

Co je to vůbec LYNX? Nikdy jsem o něm neslyšel.

LYNX je tradiční značka počítačů a serverů. Působí na českém trhu s osobními počítači a servery již od roku 2000. Za pouhých osm let se počítače LYNX propracovaly na samotnou špičku v prodaných kusech mezi českými výrobci. Počítače LYNX usnadňují práci a zvyšují požitek ze hry a zábavy lidem každého věku, různých povolání a zájmů, a to již osm let.
Pro výrobu počítačů LYNX jsou používány kvalitní značkové komponenty, které zaručují bezproblémovou funkčnost po celou dobu morální životnosti počítače. Pilířem jsou základní desky Asus a MSI, které doplňují grafické karty stejně zvučných výrobců Asus, Leadtek a MSI. Spolehlivé uložení dat zaručují pevné disky Seagate nebo Western Digital. Komponenty pro počítače LYNX jsou vybírány na základě dlouhodobějších zkušeností a každý z nich prochází řadou testů. Konfigurace každého počítače LYNX je uvedena na termoštítku na spodní straně skříně počítače.

Není LYNX méně kvalitní než nějaká zahraniční značka?

Výrobky značky LYNX jsou svou kvalitou srovnatelné s výrobky zahraničních výrobců počítačů. Jsou složeny ze značkových a prověřených komponent a dodávány spolu s vybranými modely periferií. Během montáže je každé sestavě věnována individuální pozornost, ať už se jedná o sériové produkty, nebo o zákaznická řešení šitá na míru. Na rozdíl od gigantických nadnárodních výrobců dokáže značka LYNX pružně reagovat na případné nesrovnalosti, zákazníkova dodatečná přání či aktuální změny a zabezpečit tak kompatibilní bezchybně fungující systém.

Nepokazí se mi LYNX okamžitě po rozbalení?

Počítače LYNX jsou vyráběny podle standardů ISO 9001:2001 a ke všem dodávaným sestavám je k dispozici tzv. Prohlášení o shodě, které ověřuje kvalitu a nezávadnost všech komponentů. Počítače jsou vyráběny v moderní montážní hale a standardizovaným výrobním procesem, který je zárukou dodávky kompletních, otestovaných a zahořených sestav. O kvalitě počítačů LYNX svědčí stále stoupající prodej a minimum reklamací.
U ostatních značek jsme schopni posoudit, zda se jedná o záruční či mimozáruční opravu a na případném vyřízení záruky spolupracovat.
Samozřejmostí je, že vyřizujeme reklamace na všechno zboží, zakoupené u nás.